Drodzy Nauczyciele, Rodzice, Uczniowie

Sytuacja, w której aktualnie wszyscy się znaleźliśmy jest nietypowa i wymaga od nas nietypowych działań, szukania nowych rozwiązań niespotykanych dotąd problemów, wzajemnej pomocy. Stres, który towarzyszy nam wszystkim nie ułatwia sprawy. Mimo, że nie możemy spotkać się w budynku szkoły , to jednak możemy w inny sposób kontynuować naukę

Musimy wykorzystywać to co oferuje nam nowoczesna technologia, dlatego pracujemy w grupach, poprzez portale społecznościowe,  platformy edukacyjne quizy, ciekawe artykuły itp.

Dziękuję całej społeczności szkolnej: dyrekcji, księgowości, nauczycielom, administracji, nadzorowi technicznemu, paniom ,które dbają o czystość w szkole, dezynfekują nam każdy kąt, osobom opiekującym się naszym sprzętem i oprogramowaniem, i ect.
Dziękuję Wam, że od razu stanęliście na wysokości zadania, pracujecie i staracie się odnaleźć w nowej rzeczywistości.

Rodziców proszę o wsparcie i motywowanie swoich dzieci.

Jest to dla nich trudny czas. Oni wprawdzie dobrze się orientują w wirtualnym świecie, jednak sytuacja zmusiła ich do pozostania w domu i pracy w innych warunkach.  Mają w sobie mnóstwo energii, którą ciężko im teraz spożytkować. Też mogą byś sfrustrowani i przestraszeni. Żebyśmy jednak wszyscy wygrali , musimy wytrzymać ograniczenia , nakazy i pokonywać nowe problemy, musimy się wzajemnie wspierać . Nie mamy innego wyjścia.

Młodzież  proszę o zgłaszanie nam wszelkiego rodzaju problemów, proszę abyście sobie wzajemnie pomagali. Nie bójcie się zadawać pytań. Wiem, trudno tu o optymizm, ale nie dajcie się wciągnąć w wir ciągle rosnącego niepokoju. Uważajcie na siebie i swoich bliskich.

Dziękujemy jeszcze raz wszystkim za pełną mobilizację i zaangażowanie.
Dzięki Wam jesteśmy pewni, że razem zawsze damy radę!

Alicja Kustwan