Zapraszamy do nas! Zostań uczniem klasy wojskowej!

Prywatne Liceum Ogólnokształcące dla Młodzieży zaprasza do klas mundurowych!
Jesteś młodym człowiekiem, który oczekuje czegoś więcej od szkoły, chcesz rozwijać swoje pasje i umiejętności? Lubisz sport i zdrową rywalizację, jesteś gotowy na nowe wyzwania?
 Zapraszamy do nas! Zostań uczniem klasy wojskowej!
Oddział Przygotowania Wojskowego, daje Ci możliwość odbycia służby przygotowawczej w skróconej formie. Weźmiesz udział w bardzo ciekawym programie kształcenia, dostaniesz możliwość  odbycia wielu kursów, zostaniesz profesjonalnie przygotowany do konkursów, które umożliwią Ci ciekawe wyjazdy i odwiedzenie wielu miejsc na świecie.
We wszystkich klasach mundurowych szkoła zapewnia nie tylko kształcenie z przedmiotów ogólnych, gdzie zajęcia z przedmiotów rozszerzonych odbywają się w małych grupach, ale również przygotowuje pod względem merytorycznym i praktycznym przyszłych funkcjonariuszy wojska, straży pożarnej i policji. Zajęcia z przedmiotów uzupełniających prowadzone są m.in. przez  oficerów wojska, policji i straży pożarnej.