HIGIENISTKA STOMATOLOGICZNA-ZAWÓD Z PRZYSZŁOŚCIĄ !

Z najnowszych badań wynika, że wartość rynku usług stomatologicznych w najbliższych latach znacząco przybierze na sile. Wpływ na to mają korzystanie przez klientów gabinetów ze świadczeń prywatnych oraz rosnąca świadomość dotycząca zdrowia jamy ustnej i uzębienia. Nie bez znaczenia są także wysokie oczekiwania pacjentów względem oferowanych usług. Dlatego już dziś wiele  gabinetów dentystycznych stawia  na wykwalifikowany personel, w tym higienistki stomatologiczne.
 Osoby przygotowane do zawodu, pod nadzorem lekarza prowadzą działalność higieniczno-profilaktyczną, wykonując różnego rodzaju zabiegi z zakresu stomatologii.
W Prywatnej  Szkole Policealnej im.  prof. Jana Vonuleta w Nowym Targu higienistki stomatologiczne uczą się anatomii, fizjologii, patofizjologii narządu żucia, komunikacji interpersonalnej, zawodowego języka angielskiego. Ponadto nabywają umiejętności praktyczne w zakresie zasad i technik wykonywania zabiegów profilaktyczno-leczniczych w stomatologii, prowadzenia dokumentacji w gabinecie dentystycznym, udzielania pierwszej pomocy, bezpieczeństwa i higieny pracy oraz materiałoznawstwa w stomatologii.
Nasza szkoła wyróżnia się wysokim poziomem nauki , który zapewnia  kadra dydaktyczna złożona z  lekarzy dentystów, co owocuje wysoką zdawalnością egzaminów państwowych. Absolwenci kierunku higienistka stomatologiczna z  Prywatnej  Szkoły Policealnej im.  Prof. Jana Vonuleta w Nowym Targu mogą liczyć na stabilne zatrudnienie nie tylko w Polsce, ale również poza granicami kraju.

Dlatego jeśli szukasz dobrego i solidnego wykształcenia,? Marzysz o ciekawej pracy na pewnych i stabilnych warunkach? Nie zwlekaj! Przyjdź do nas już dziś! ZAPRASZAMY!
Prywatne Szkoły Zawodowe im. prof. Jana Vonuleta w Nowym Targu

(Wymagane dokument, 2 zdjęcia legitymacyjne, świadectwo ukończenia szkoły średniej, zaświadczenie od lekarza medycyny pracy o braku przeciwwskazań do praktycznej nauki zawodu)