KURSY!

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KURSACH DOKSZTAŁCAJĄCYCH Z TEMATYKI :
1.Kinezjotaping w ginekologii i położnictwie - wymiar 8 godz.cena 400zł
2.Masaż Shantala - wymiar 6 godz.cena 150zł

KURSY ORGANIZUJEMY W MIESIĄCU: marcu,kwietniu,maju i w czerwcu

KURS - Kinezjotaping w GINEKOLOGII I POŁOŻNICTWIE  - kończy się otrzymaniem Świadectwa ukończenia kursu w języku polskim oraz angielskim.
Podczas szkolenia przedstawione są konkretne przypadki  i dolegliwości występujące u kobiet w ciąży (m. in. obrzęki kończyn dolnych, ból głowy, ból w odcinku LS), po porodzie oraz w ginekologii m. in. bolesne miesiączkowanie. Kinezjotaping może być stosowany także w profilaktyce.

Uczestnikami kursu mogą być absolwenci szkół medycznych (fizjoterapeuci, masażyści, pielęgniarki, położne) oraz pokrewnych (kosmetyczki, terapeuci zajęciowi, instruktorzy sportu), którzy w programie nauczania mieli realizowane przedmioty tj. anatomia, fizjologia, patologia.

Liczba godzin edukacyjnych: 8 (po 45 minut)
Liczba uczestników: minimum 8 do 16 osób

Informacje dodatkowe: Podczas szkolenia uczestnik otrzymuje 1 taśmę do kinesjotapingu, zeszyt na notatki i długopis.