WOLONTARIUSZE RÓŻNYCH SZKÓŁ ŁĄCZĄ SIĘ!

13 sierpnia Kadeci z Prywatnego Liceum Ogólnokształcącego w Nowym Targu odwiedzili  Uniwersytecki Szpital Dziecięcy
w Krakowie.
Od początku czerwca za sprawą wolontariuszy z liceum mundurowego  trwała akcja na rzecz pomocy dzieciom z oddziału kardiochirurgii. Do akcji przyłączyli się również  wolontariusze  z Pierwszego  Liceum Ogólnokształcącego w Nowym Targu oraz uczniowie  ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Andrzeja Knapczyka-Ducha w Czerwiennym. Całą zbiórkę potrzebnych artykułów higienicznych oraz ubranek, kocyków, zabawek itd. dla dzieci ,do 1 roku życia, aktywnie wspomagali również mieszkańcy Nowego Targu.
Wszystkim Darczyńcom  bardzo dziękujemy! Jednocześnie informujemy, że z początkiem września ruszamy z kolejną zbiórką!