Sprawozdanie z realizacji zbiórki charytatywnej

"Niosąc pomoc bliźniemu, realizujemy uczynek miłosierdzia. Dając świadectwo naszej miłości, sami wzbogacamy się o tę miłość".

Szanowni Państwo!

W terminie od 6 do 29 października 2021 roku, z inicjatywy przedstawicieli Szkolnego Wolontariatu wraz z opiekunem, mgrem lic. Robertem Piszczem, nauczycielem polonistą i bibliotekarzem, w naszej szkole zrealizowana została zbiórka symbolicznej złotówki na rzecz mieszkańca Harklowej, Bogumiła Blańdy, który uległ poważnemu wypadkowi i jest osobą niepełnosprawną. Z wielkim pozytywnym zaskoczeniem i prawdziwą przyjemnością informujemy, iż zebrana kwota wyniosła ostatecznie 600 złotych, co jest kwestią niebagatelną w kontekście stosunkowo niewielkiej liczby uczniów w liceum. Zostanie ona wpłacona do Fundacji Splotu Ramiennego "Otwarte Ramiona", gdzie Bogumił ma swoje konto.
W imieniu swoim, Bogumiła, a także Jego bliskich i znajomych, pragniemy wyrazić ogromną wdzięczność Dyrekcji Szkoły za zgodę na realizację tej akcji charytatywnej, jak również Nauczycielom, Uczniom, Rodzicom Uczniów, Pracownikom Administracyjnym i wszystkim, którzy tę inicjatywę wsparli. Jesteśmy przekonani, że każdy ofiarowany grosz był szczerym darem serca oraz wyrazem głębokiej empatii i solidarności z osobą, którą los dotknął nieszczęściem. Wierzymy, iż okazane dobro powróci do Państwa w dwójnasób.

Robert Piszcz wraz z Przedstawicielami Szkolnego Wolontariatu