Drodzy Uczniowie, Nauczyciele, Rodzice Uczniów, Pracownicy Szkoły!

W imieniu własnym oraz przedstawicieli Szkolnego Wolontariatu zwracam się uprzejmie z prośbą o realizację w naszym liceum inicjatywy, mającej na celu wykonanie ozdobnych kartek świątecznych z życzeniami z okazji Świąt Bożego Narodzenia dla mieszkańców Domu Pomocy Społecznej "Smrek" w Zaskalu, w terminie od 1 do 30 listopada 2021 roku. Będzie to drobny, a jednocześnie wielki i piękny dar, który z pewnością rozjaśni nierzadko smutną i zatroskaną twarz osoby, przebywającej w Domu Pomocy Społecznej. Warto już od najmłodszych lat kształtować w sobie wrażliwość na los drugiego człowieka, zwłaszcza na los ludzi starszych, chorych i samotnych. Wykonane kartki zostaną przeze mnie i delegację przedstawicieli Szkolnego Wolontariatu dostarczone do wyżej wymienionej placówki na początku grudnia 2021 roku. Uprzejmie proszę, by liczba kartek nie była w sumie mniejsza niż 80 sztuk.

Z wyrazami szacunku:
Robert Piszcz wraz z Przedstawicielami Szkolnego Wolontariatu