Dla mieszkańców Smreka - ozdobne kartki z życzeniami od kadetów

Przez cały listopad, w Prywatnym Liceum Ogólnokształcącym dla Młodzieży w Nowym Targu, z inicjatywy Szkolnego Wolontariatu wraz z opiekunem – Robertem Piszczem –trwała charytatywna inicjatywa.

Polegała ona na wykonaniu przez całą społeczność uczniowską ozdobnych kartek świątecznych z życzeniami z okazji Świąt Bożego Narodzenia dla Mieszkańców Domu Pomocy Społecznej „Smrek” w Zaskalu.

A oto słowo od darczyńców:

My, jako uczniowie i pracownicy PLO, mamy nadzieję, że ten drobny, ale przepełniony ciepłem i życzliwością młodzieńczego serca upominek, w niewielkim chociaż stopniu rozjaśni nierzadko zatroskane twarze starszych, często schorowanych osób, które przebywają w zaskalańskim DPS-ie.

Przekazujemy ten dar wraz z najserdeczniejszymi życzeniami świątecznymi od nas, czyli od Dyrekcji, Nauczycieli, Uczniów i Pracowników PLO dla Młodzieży w Nowym Targu - nie tylko Podopiecznym placówki, ale także Dyrekcji DPS-u i Wszystkim, którzy na co dzień podejmują ciężką pracę, by przebywającym w „Smreku” żyło się lepiej.

Robert Piszcz wraz z Przedstawicielami Szkolnego Wolontariatu