SUKCES UCZENNIC Z PLO

Szanowni Państwo!

Już po raz czwarty mam przyjemność poinformować o sukcesie uczniów naszego liceum w zakresie języka polskiego, tym razem w Ogólnopolskim Konkursie Literackim i Poetyckim pod hasłem: "O Słowo i Chleb" - Troskliwy Obrońca Kościoła, dotyczącym osoby Świętego Józefa. Kadetki otrzymały następujące lokaty:
II nagroda: Wiktoria Nowak - klasa 3 wp PLO
III nagroda: Edyta Gawron - klasa 3 wp PLO
Nauczyciel przygotowujący: mgr Robert Piszcz
Warto zaznaczyć, że pięcioosobowa komisja zastosowała w ocenie bardzo wysokie kryterium, czego dowodzi fakt, iż ze 153 nadesłanych na konkurs prac jurorzy nagrodzili w sumie tylko 17 we wszystkich grupach wiekowych: dziecięcej, młodzieżowej i osób dorosłych. Nasze uczennice zdominowały grupę młodzieży, ponieważ oprócz nich nagrodzono tylko jedną uczestniczkę, a więc w grupie wiekowej Młodzież przyznano w sumie tylko 3 miejsca.

Serdecznie Dziewczynom gratuluję i życzę kolejnych sukcesów!
Robert Piszcz