WOLONTARIAT !!!

Szanowni Państwo!

W terminie od 26 listopada 2021 roku do 17 grudnia 2021 roku, na prośbę działającego przy naszym liceum Wolontariatu wraz z opiekunem, panem Robertem Piszczem, Szkoła Podstawowa nr 5 w Nowym Targu zorganizowała charytatywną zbiórkę symbolicznej złotówki na rzecz Bogumiła Blańdy, mieszkańca Harklowej, który uległ bardzo poważnemu wypadkowi i jest osobą niepełnosprawną. Zebrana kwota wyniosła ostatecznie 2000 złotych.

Jako przedstawiciele Szkolnego Wolontariatu wyrażamy ogromną wdzięczność przede wszystkim Dyrekcji SP nr 5 za zgodę na realizację tej akcji charytatywnej, jak również całej społeczności szkolnej wraz z Wolontariatem za wsparcie jakże ważnej i potrzebnej inicjatywy.
Jesteśmy pewni, iż wykazana przez Darczyńców z piątki empatia nie pozostanie bez nagrody, czego z całego serca Im życzymy.

Robert Piszcz wraz z Przedstawicielami Szkolnego Wolontariatu