24.10.2018

Poprawa egzaminów zawodowych 9-10.01.2019 r.

Aktualności

Drodzy Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele, Pracownicy Szkoły!


Zwracam się uprzejmie z prośbą o wsparcie symboliczną złotówką akcji charytatywnej, realizowanej na rzecz Bartłomieja Lichaja, mieszkańca Zaskala, który w sierpniu 2010 roku uległ poważnemu wypadkowi. Od tamtej pory trwa nieustannie kosztowna rehabilitacja. Dzięki dotychczasowej pomocy ludzi dobrej woli leczenie kontynuowane jest bez przerwy i widoczne są efekty.
Symboliczna złotówka, którą przeznaczą Państwo na ten cel, stanowić będzie wielki i piękny dar, z całą pewnością rozjaśniający nierzadko smutne i zatroskane twarze osób, dotkniętych cierpieniem, czyli Bartka i jego bliskich. Warto kształtować w sobie wrażliwość na los drugiego człowieka, zwłaszcza człowieka cierpiącego, pamiętając, że w każdej chwili podobna sytuacja spotkać może także i nas. Dzięki wynikającej ze współczucia i chrześcijańskiego miłosierdzia postawie, jaką na pewno Państwo wykażą, w Bartłomieju i jego rodzinie na nowo zapali się iskra nadziei na lepsze jutro.

Zbiórka trwać będzie od 1 do 31 marca 2022 roku. Przedstawiciele Szkolnego Wolontariatu będą przychodzić do klas w celu zebrania ofiar pieniężnych. Dodatkowo pieniądze można przekazywać bezpośrednio do mnie.
Z góry serdecznie dziękuję za każdą ofiarowaną złotówkę, gorąco Wszystkich Państwa pozdrawiam i pozostaję z wyrazami szacunku.

Nauczyciel polonista i bibliotekarz: mgr lic. Robert Piszcz - opiekun Szkolnego Wolontariatu