24.10.2018

Poprawa egzaminów zawodowych 9-10.01.2019 r.

Aktualności

Sprawozdanie z realizacji zbiórki charytatywnej

"Niosąc pomoc bliźniemu, realizujemy uczynek miłosierdzia. Dając świadectwo naszej miłości, sami wzbogacamy się o tę miłość".

Szanowni Państwo!

W terminie od 8 do 31 marca 2022 roku, z inicjatywy przedstawicieli Szkolnego Wolontariatu wraz z opiekunem, mgrem lic. Robertem Piszczem, nauczycielem polonistą i bibliotekarzem, w naszej szkole zrealizowana została zbiórka symbolicznej złotówki na rzecz mieszkańca Zaskala, Bartłomieja Lichaja, który uległ poważnemu wypadkowi i jest osobą niepełnosprawną. Z prawdziwą przyjemnością informujemy, iż zebrana kwota wyniosła ostatecznie 300 złotych. Zostanie ona wpłacona do  Caritas Archidiecezji Krakowskiej, gdzie Bartłomiej ma swoje konto.
W imieniu swoim, Bartka, a także Jego bliskich i znajomych, pragniemy wyrazić ogromną wdzięczność Dyrekcji Szkoły za zgodę na realizację tej akcji charytatywnej, jak również Nauczycielom, Uczniom, Rodzicom Uczniów, Pracownikom Administracyjnym i wszystkim, którzy tę inicjatywę wsparli. Jesteśmy przekonani, że każdy ofiarowany grosz był szczerym darem serca oraz wyrazem głębokiej empatii i solidarności z osobą, którą los dotknął nieszczęściem. Wierzymy, iż okazane dobro powróci do Państwa w dwójnasób.

Robert Piszcz wraz z Przedstawicielami Szkolnego Wolontariatu