Niosąc pomoc bliźniemu, realizujemy uczynek miłosierdzia.Dając świadectwo naszej miłości, sami wzbogacamy się o tę miłość "

Sprawozdanie z realizacji zbiórki charytatywnej
Szanowni Państwo!

W terminie od 1 do 24 czerwca 2022 roku, z inicjatywy przedstawicieli Szkolnego Wolontariatu wraz z opiekunem, mgrem lic. Robertem Piszczem, nauczycielem polonistą i bibliotekarzem, w Szkole Podstawowej w Trybszu zrealizowana została zbiórka symbolicznej złotówki na rzecz mieszkańca Zaskala, Bartłomieja Lichaja, który uległ poważnemu wypadkowi i jest osobą niepełnosprawną. Z prawdziwą przyjemnością informujemy, iż zebrana kwota wyniosła ostatecznie 230 złotych. Została ona wpłacona do Caritas Archidiecezji Krakowskiej, gdzie Bartłomiej ma swoje konto.
W imieniu swoim, Bartka, a także Jego bliskich i znajomych, pragniemy wyrazić ogromną wdzięczność Dyrekcji Szkoły Podstawowej w Trybszu za zgodę na realizację tej akcji charytatywnej, jak również Nauczycielom, Uczniom, Rodzicom Uczniów, Pracownikom Administracyjnym i wszystkim, którzy tę inicjatywę wsparli. Jesteśmy przekonani, że każdy ofiarowany grosz był szczerym darem serca oraz wyrazem głębokiej empatii i solidarności z osobą, którą los dotknął nieszczęściem. Wierzymy, iż okazane dobro powróci do Państwa w dwójnasób.

Robert Piszcz wraz z Przedstawicielami Szkolnego Wolontariatu