VI OGÓLNOPOLSKI WIELOBÓJ STRZELECKI

PAMIĘCI GEN. BRONISŁAWA KWIATKOWSKIEGO
Kraków, 28.10.2022 r.

Organizatorem tych zawodów był Związek Polskich Spadochroniarzy Oddział II Kraków oraz Wydział Nauk o Bezpieczeństwie Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego.
   W zawodach brało udział 14 drużyn z całej Polski, a w tym 44 zawodników ze szkół mundurowych i organizacji proobronnych.
   Nasze Liceum reprezentowali uczniowie: Oliwia Górny  z kl. IP, Michał Majerczyk z kl. IIWPP i Dawid Kalata z kl. III WPP. Opiekę nad drużyną sprawowała pani Małgorzata Kupczyk.
   W  klasyfikacji  drużynowej  nasi  reprezentanci zajęli: 5 miejsce w konkurencji KPN-20 (karabin pneumatyczny- 20 strzałów) z wynikiem 487 punktów oraz V miejsce w konkurencji PPN-10 (pistolet pneumatyczny- 10 strzałów) z wynikiem 169 punktów.

GRATULUJEMY NASZEJ DRUŻYNIE UDANEGO STARTU W ZAWODACH
 I DOBRYCH WYNIKÓW!!! :)